شماره خبر: 21084 بدون دیدگاه انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷ نسخه چاپي ارسال به دوستان

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه میبد

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه میبد

هفتمین کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آیت الله حائری میبد با مشارکت اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه برگزار می گردد.

هفتمین کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آیت الله حائری میبد با مشارکت اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی ، علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از برگزاری هفتمین کرسی آزاد اندیشی دردانشگاه آیت الله حائری میبد با موضوع ” خرید کالای ایرانی؛ آری یا خیر؟! ” خبر داد.
وی افزود : باعنایت به اهمیت و جایگاه ویژه آزاد اندیشی و نظریه پردازی در مراکز علمی و لزوم جهت دهی افکار و تولیدات علمی به مسائل کاربردی و نیازهای اساسی جامعه و نیز نظر به نقش مهم کرسی های آزاد اندیشی، نقد و مناظره در تولید علم و داده های محتوایی و موثر، در جهت عمل به فرامین و بیانات داهیانه مقام معظم رهبری( دام ظله) مبنی بر راه اندازی جنبش نرم افزاری و تشکیل کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی، طبق مصوبه شورای فرهنگی هفتمین کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آیت الله حائری میبد برگزار می گردد.
علی اکبر کریمی در تشریح موضوع این کرسی آزاد اندیشی بیان داشت : با توجه به مشورت و بررسی های به عمل آمده و بهره گیری از نظرات برخی اساتید و کارشناسان و نیز در راستای نام گذاری سال ۹۵ به “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” و لزوم تبیین تمامی جوانب و مصادیق اقتصاد مقاومتی در مجامع علمی و دانشجویی در جهت سرعت بخشیدن به اجرا و تثبیت اقتصاد مقاومتی در کشور ، موضوع این کرسی آزاد اندیشی ” خرید کالای ایرانی؛ آری یا خیر؟! ” در نظر گرفته شده که امید است با مشارکت صاحب نظران و دانشجویان نخبه، در پایان این برنامه به نظرات و راهکارهای دقیق علمی و عملیاتی دست یافته و گامی موثر در جهت نیل به اهداف برداریم.ان شاءالله مدیر فرهنگی دانشگاه زمان و مکان برگزاری این جلسه را روز سه شنبه مورخ ۹۵/۹/۲۳ ساعت ۱۲ (بعد از نماز ظهر و عصر) درسالن آمفی تئاتردانشگاه عنوان کرد که حضور و مشارکت اساتید محترم دانشگاه در کنار دانشجویان در ارائه و تبیین مباحث از ویژگی های شاخص و برجسته این کرسی آزاد اندیشی خواهد بود.
کریمی در پایان ضمن دعوت از تمامی اساتید، دانشجویان و کارمندان محترم دانشگاه جهت شرکت در این برنامه ارزشمند ، از تمامی اساتید و دانشجویان علاقه مند به شرکت در بحث و طرح نظرات خود در قالب مخالف یا موافق خواست حداکثر تا ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۲۱/۹/۹۵ با مراجعه به امور فرهنگی دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
شایان ذکر است به تمامی ارائه کنندگان بحث در این برنامه، گواهی شرکت در کرسی آزاد اندیشی ونیز به ۴ نفر از حاضران به قید قرعه جوایزی اعطا خواهد شد.

 

photo_2016-12-10_13-01-56

اخبار مرتبط :

استراتژیک جنگ نرم تصرف آدمیان است، وتصرف آدمیان در گرو تصرف قلب و مغز آنها است

برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه میبد

کسی که به بیگانه راه می‌دهد بی‌غیرت سیاسی است/ جیب ملتی که می‌خواهد ایستادگی کند باید پُر باشد

نشست سیاسی با موضوع«اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»

مقایسه گرانفروشی در سال ۹۳ و ۹۴ در میبد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربر گرامي؛ قبل از فرستادن ديدگاه، قوانين اين بخش را مطالعه نماييد.