كدخبر: 10971 تاريخ : ۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶ نسخه چاپي ارسال به دوستان

خبرنگار برج نیوز شوید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “برج نیوز”، امروزه رشد روزافزون دامنه تاثیرگذاری رسانه ها، یادگیری مهارتهای خبرنگاری و تبدیل شدن به یک خبرنگار تمام عیار جزء مولفه هایی است که هر جوانی با اختصاص مدت زمانی کوتاه از زمان روزمره خود می تواند به آن نائل شود.
بر این اساس پایگاه خبری تحلیلی “برج نیوز” تصمیم گرفته، شرایطی را مهیا کند تا همشهریان عزیز بتوانند با استفاده از امکانات موجود در سایت و با مطالعه جزوه آموزش خبرنگاری حاضر در دفتر سایت در کمتر از یک ساعت، بتوانند با تمرین واقعی اصول تهیه خبر، به یک خبرنگار حرفه ای تبدیل شوند.
بدین منظور داوطلبان همکاری می بایست ابتدا جزوه آموزش خبرنگاری را از دفتر سایت تحویل گرفته و سپس با سوژه یابی از دغدغه ها، فرصتها، مشکلات، رویدادها، فرهنگ و رسوم و سایر موارد قابل توجه در شهرستان میبد و استان یزد آن را در قالب خبر، گزارش، گفتگو و یادداشت و یا تصویر به “برج نیوز”، ارسال فرمایند. شایان ذکر است در صورتیکه کاربری بتواند این امر را با استاندارد قابل قبولی انجام دهد، پرتال خبری “برج نیوز”، برای وی شناسه کاربری تعریف کرده و وی می تواند در بخش مدیریت سایت ورود و مراحل تبدیل شدن به سردبیر این پایگاه را طی کند.
لازم به ذکر است، به علت سودآور نبودن این پایگاه خبری تحلیلی امکان پرداخت حق الزحمه به ارسال کنندگان خبر مقدور نیست و داوطلبان همکاری تنها با هدف خدمت به شهر و مردم عزیز شهرستان میبد به صورت افتخاری می توانند، به “برج نیوز”، ملحق شوند و کارت خبرنگار یا عکاسی افتخاری دریافت نمایند.
به منظور حفظ سلامت خبرنگاران این پایگاه خبری برای خبرنگار افتخاری از تاریخ تحویل اولین خبر به مدت یکسال کارت بیمه حوادث صادر می نماید.
ضمنا هرساله به خبرنگاران افتخاری برتر بلیط رفت و برگشت هواپیما یا قطار به مشهد مقدس اهدا خواهد شد.
اخبار، گزارشها و عکسهای خود را با نام و نام خانوادگی خود به نشانی ایمیل پایگاه خبری برج نیوز به آدرس BORJNEWS@GMAIL.COM ارسال نمایید.
شماره تلفن ثبت نام خبرنگاران و عکاسان
۰۹۱۳۱۵۲۰۱۳۲

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کاربر گرامي؛ قبل از فرستادن ديدگاه، قوانين اين بخش را مطالعه نماييد.